mrtvé moře
v Česku

objednávky 732 205 669

Kdo jsme?

Lucie
Jmenuji se Lucie, mám dvě děti, bydlíme v malé vesnici poblíž Mělníka. Příchod mých dětí na svět (první v roce 2000) mě inspiroval zajímat se více o zdraví (jejich), přitahovaly mě spíše alternativní přístupy ke zdraví. Absolvovala jsem mnoho kurzů a přednášek (např.reflexní terapie u Patakyů, Dornovu metodu u Zuzany Prouzové, hledání patogeních zón pomocí virgule, Univerzita Nové Doby pana Calábka, zasvěcení do Reiki I.stupně a pod.), přečetla mnoho knih na téma alternativní péče o zdraví, cvičím jógu, zajímám se o tarot, numerologii, astrologii. Toto vše (včetně přirozené intuice) aplikuji při poznávání lidí. Postupně jsem si pořizovala diagnostické a terapeutické přístroje a učila s nimi pracovat, aby mi pomohly jít více do hloubky. Snila jsem o tom, že své vědomosti a praktické znalosti jednou budu předávat i širšímu okolí, než jen své rodině a přátelům.
Anna
Naše masérka Anička (původním povoláním pedagog) je z Liběchova a má také 2 děti. V repertoáru má sportovní a rekondiční masáže, medovou masáž, masáž obličeje lávovými kameny, Breussovu masáž, Indickou masáž hlavy, reflexní terapii, Dornovu metodu, manuální lymfodrenáž.
Markéta
Markéta je ze Štětí, má 4 letého synka. Bude se zabývat spíše duševní stránkou člověka (kvantová terapie) a pak také poradenstvím feng shui (je původním povoláním stavařka – takže bude dělat projekty s aplikací feng shui) – tedy zdravé stavění a bydlení.

Katarína

Slovenka, která pomalu zapouští kořeny na Mělníku. Masírování se začala věnovat od ledna 2013 a postupně absolvovala různé kurzy, od  sportovní a klasické masáže, baňkování, medovou masáž až po kinesiotaping. Všechny získané vědomosti a zručnosti vzájemně propojuje a spojuje v jeden celek, s cílem každému poskytnout „masáž na míru“. Je moc šikovná.