mrtvé moře
v Česku

objednávky 732 205 669

Měření stavu organismu a terapie, testování metabolismu

Diagnostika (neinvazivní) zdravotního stavu probíhá pomocí přístrojů Titanium Oberon a Magnetspace. Oba přístroje pracují na principu biorezonance. Pomocí elektrod a snímačů jsou frekvence z organismu převedeny do počítače a softwarem zpracovány a vyhodnoceny. Software je průběžně aktualizován dle nejnovějších poznatků. Oberon Mělník Oberon Mělník Oberon Mělník.

Diagnostika a terapie – Titanium Oberon Mělník Oberon Mělník Oberon Mělník

Diagnostika:
Přístroj pomocí elektrod (držených v ruce) přenáší data do počítače k ne-lineární analýze lidského těla. Oberon je velmi citlivý přístroj, který na základě biorezonance zjišťuje nejrůznější zátěže v organismu, jak fyzického tak psychického charakteru. Vyhodnocování stavu lidského organismu je prováděno porovnáním dat diagramu (grafu) s etalony (vzorky) uložené v databázi softwaru. Takto je možno zachytit stavy a změny vlnových charakteristik různých tělních tkání, jednotlivých buněk, chromozomů a dokonce separátních enzymů a hormonů. Přístroj dále dokáže vytvořit informační léky (Homeopatika) z kuliček cukru, vody nebo alkoholu přímo na problém daného pacienta a zjistí chybějící látky a minerály v organismu. Systém sám postavený na spektrální analýze určitých magnetických polí mozků je světově pokrokovou informační technologií, která na začátku tohoto století patří k nejvýkonnější metodě moderní přírodní vědy. Pomocí Oberonu lze vytestovat vhodné potraviny, byliny, potravinové doplňky, čajové bylinné směsi na míru každému klientovi.

Terapie:
Oberon – Titanium pracuje na principu takzvané oscilační terapie. Přístroj rozliší fyziologické signály od patologických, patologické změní na fyziologické a navrátí je zpět do těla pacienta. Tím dochází k harmonizaci celého organismu a k úpravě a posílení regulačního systému.
Oberon umožňuje vyhodnotit (podobně jako přístroj EAV) vhodnost potravinového doplňku. Oberon Mělník oberon Mělník oberon Mělník

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Diagnostika Magnetspace

Magnetspace – biorezonanční analyzátor těla je unikátní diagnostický přístroj , který vám za minutu neinvazivního vyšetření (přiložení dlaně) poskytne komplexní opis celkového zdravotního stavu organizmu, činnosti jednotlivých orgánů a nutriční vyváženosti vašeho organizmu. Magnetspace využívá nejmodernější elektromagnetické technologie. Velmi cenná je informace o stavu základních vitamínů a stopových prvků v těle.
SCREENING hlavních orgánových systémů v těle:

1. Funkce srdce a cév
2. Funkce žaludku a střev
3. Funkce žlučníku
4. Funkce slinivky
5. Funkce jater
6. Funkce ledvin
7. Funkce plic
8. Mozek a nervy
9. Nemoci kostí
10. Hustota kostí
11. Revmatické choroby
12. Glukóza
13. Fyzický stav
14. Jedy a toxiny v těle
15. Vitamíny a stopové prvky
16. Těžké kovy
17. Aminokyseliny
18. Endokrinní systém
19. Imunitní systém
20. Ženské orgány/Prostata
21. Pokožka
22. Analýza prsů
23. Alergeny
24. Funkce oka
25. Obezita
26. Paraziti

Oberon, ani magnetspace nenahrazuje lékařskou péči, jsou pouze doplňkem alternativní medicíny. Nejsme lékařské zařízení a pracovníci nejsou lékaři ! Naše výrobky nejsou zdravotnické prostředky!